V petek, 23. 6. 2017, smo šolsko leto na šoli zaključili s proslavo ob dnevu državnosti in zaključku pouka. Šolska proslava se je začela z našo himno, Zdravljico, ki jo je zapel mladinski pevski zbor. Nato je učence nagovorila ravnateljica Damijana Gustinčič in jim zaželela lepe počitniške dni. Sledil je kulturni program, v katerem so z deklamacijami, plesnimi in igralskimi točkami sodelovali učenci od 2. do 9. razreda. Pokazali so nam le delček vsega, kar so se naučili med šolskim letom v okviru različnih krožkov pod vodstvom učiteljic Ade Škamperle, Vilme Kres, Tanje Trebec Benedejčič, Lidije Uršič in Bernarde Rebec. Od učencev se je na koncu poslovil še mladinski pevski zbor s pesmijo o šoli.

Naj bodo vsi počitniški dnevi veseli, brezskrbni in razigrani.

Bernarda Rebec