Posredujemo nekaj informacij pred začetkom pouka v novem šolskem letu 2018/19.

Prvi šolski dan je v ponedeljek, 3. 9. 2018.

Začetek pouka je ob 7.45 na matični šoli v Divači in na podružničnih šolah v Senožečah in Vremah.

Učenci 4. razreda, ki obiskujejo matično šolo v Divači, se prvi dan zberejo pred Staro šolo ob 7.40, kjer bo v tem šolskem letu potekal pouk. Učenci, ki bodo v šolo prišli pred 7.30, pa bodo skupaj z eno od učiteljic 4. razreda počakali v večnamenskem prostoru matične šole.

Razredničarke in razredniki bodo učence prvi dve šolski uri seznanili s programom dela v oddelku in z informacijami, ki so potrebne za začetek šolskega leta. Sledil bo pouk po urniku do vključno 5. šolske ure.

Učenci, s seboj prinesite šolske copate in šolsko torbo s peresnico ter zvezke. Učbenike boste prejeli v šoli.

V šoli je prvi dan organizirana malica za vse učence in kosilo za učence, ki se boste nanj naročili (anketo z naročili na kosilo bomo izvedli v petek, 1. šolsko uro).

Odhod avtobusov v vse smeri bo ob 12.30. Poglejte vozni red, ki velja od 3. 9. 2018 dalje, še posebno spremembe zaradi zapore ceste, ki je posledica obnove škofeljskega mostu.

Za učence od 1. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Drage prvošolke in prvošolci,

skupaj s starši vas pričakujemo:

• na matični šoli v Divači ob 8.30,
  • na podružnici Senožeče ob 9.30,
  • na podružnici Vreme ob 10.30.

Učencem in staršem želimo prijeten vstop v novo šolsko leto,

kolektiv Osnovne šole dr. Bogomirja Magajne Divača.