S hitrimi koraki se nam bliža konec leta in kmalu bo okoli nas zažarelo tisoče lučk.

Učenci in učiteljice podružnične šole Vreme so želeli pričarali malce prazničnega vzdušja tudi na šoli, zato so v četrtek, 5.12.2019, izvedli  tehniški dan, ki je bil v znamenju bližajočih se božično-novoletnih praznikov.

Na šoli so potekale različne delavnice. Ena izmed njih je bila delavnica peke piškotov, s katerimi bodo učenci v prihajajočih dneh razveselili starejše krajane. Izdelovali so tudi različne novoletne okraske, voščilnice, jelenčke in snežene može…. Na šolskem hodniku so učenci postavili jelko in jo okrasili z okraski, ki so jih sami izdelali.

Ta dan je v razredih vladalo razposajeno vzdušje in odmevale so otroške božične pesmi. S  prazničnim vzdušjem so nadaljevali tudi v podaljšanem bivanju.