V šolskem letu 2019/20 so tudi učenci podružnične šole Vreme vključeni v projekt Slovenska mreža zdravih šol, katerega letošnja rdeča nit poteka pod geslom “Vzgoja in izobraževanje v realnem in digitalnem svetu”. V ta namen so učenci v okviru tehniškega dne 26. 11. 2019 izvajali dejavnosti, s katerimi so spoznavali varno ravnanje na internetu, ki lahko vpliva na njihovo varnost, počutje in druga ravnanja v vsakdanjem življenju. Spoznavali so tudi praktično uporabo računalniških programov in s sodelovalnim delom izdelali sceni za dramski predstavi, s katerima se bodo v tem šolskem letu predstavili občinstvu. Pridobljeno znanje so ob koncu aktivnosti preverjali in utrjevali s pomočjo izdelane didaktične igre ter na ta način krepili zavedanje njihove “priklopljenosti” in pomena “odklopljenosti”, s katerim lahko poskrbijo za boljše ravnovesje med njihovim realnim in digitalnim svetom.