Za nami je prvi, nekoliko krajši, teden pouka v novem šolskem letu. Naših 50 prvošolcev se je že dobro vključilo v šolske dejavnosti, kot tudi ostali 386 učenci.

Čeprav smo pričakovali, da bo vse »po starem«, se žal ni izšlo. Korona virus je še vedno prisoten, zato je potrebno upoštevati ukrepe za preprečevanje širjenja.

Učenci in zaposleni smo navodila o nošenju mask v skupnih prostorih sprejeli kot preventivni ukrep za lastno zdravje in zdravje skupnosti, v kateri živimo. Zahvaljujemo se staršem za podporo pri izvajanju priporočil NIJZ.

Tudi v prihodnjem tednu ostajajo nespremenjena navodila glede prihajanja v šolo, nošenja mask, vzpostavljanja medosebne socialne distance.

V želji, da bi tudi v prihodnje ostali zdravi in prihajali v šolo v polnem številu, vas vse učence in starše lepo pozdravljamo,

ravnateljica Damijana Gustinčič in vsi zaposleni.