Spoštovani starši,

obveščamo vas o spremembah v organizaciji pouka od ponedeljka, 22. 3. 2021 dalje:

1. Podaljšano bivanje: bo ponovno za vse vključene učence od 1. do 5. razreda. Učenci morajo pri skupnih dejavnosti v učilnicah nositi maske, razen prvošolcev, ki zaradi velikega števila vključenih ostajajo v dveh skupinah.
2. Interesne dejavnosti: bodo potekale 6. in 7. uro po razredih, upoštevajoč preventivne ukrepe. Na daljavo ostaja le Mladinski pevski zbor zaradi vključenosti učencev iz 9 oddelkov.
3. Izbirni predmeti (obvezni in neobvezni): bodo potekali 6. in 7. uro po razredih, upoštevajoč preventivne ukrepe.
4. Varstvo vozačev: bo potekalo 6. in 7. uro, dežurstvo bo po septembrskem razporedu.
5. Učenci- vozači: avtobusni prevozi bodo po septembrskem voznem redu, kar pomeni, da bosta 1. in 2. razvoz (za smeri Vremska dolina, Senožeče) ter 2. razvoz za smeri Gorenje pri Divači, Misliče, Dane-Kačiče, Lokev).

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje pri upoštevanju ukrepov za preprečevanje širjenja epidemije Covid-19 in vas lepo pozdravljamo,

ravnateljica Damijana Gustinčič s sodelavci.

Divača, 19. 3. 2021