Telefon: +386 5 7318 800
 

Interesne dejavnosti

1. – 3. razred

NAZIV DEJAVNOSTI RAZRED       MENTORURNIK
Pravljični  krožek1. r.Martina K. Tavčar  ponedeljek, 6. ura
Šolski vrt, gospodinjski krožek3. – 5. r.Barbara Jazbec in Nela Subič  četrtek, 7. ura
Dramski krožek2., 3. r.Jožica Ivančič  petek, 6. ura
Likovni krožek3. – 5. r.Andreja Trobec  petek, 6. ura
Italijanščina1. r.Alma Volk  torek, 5. ura
Italijanščina2. r.Alma Volk  sreda , 5. ura
Italijanščina3. r.Alma Volksreda, 7. ura
Športni krožek  1. rBarbara Rodicapetek, 5. ura
Športni krožek  2., 3.r.Danijel Malnar  ponedeljek, 7. ura
Korektivna ŠVZ    1. – 6. r.Danijel Malnartorek, 6. ura
Otroški pevski zbor1. r.Martin Fabčiččetrtek, 5. ura
Pevski zbor2. – 5.r.Martin Fabčičtorek in četrtek, 6. ura
Bralna značka  1.- 3. r.razredničarke  po dogovoru
Matematične igrarije2. r.Monika Franksreda, 6. ura
Pravljično-lutkovni krožek2. r.Tatjana Živecčetrtek, 6. ura
16.    Mažoretke2. – 5. r.Polona Šenkincsreda, 6. ura

4. in 5. razred

NAZIV DEJAVNOSTI RAZRED MENTORURNIK
Šolski vrt3. – 5. r.Barbara Jazbec in Nela Subič  četrtek, 7. ura
Likovni krožek3. – 5. r.Andreja Trobec  petek, 6. ura
Kamnoseški4. – 6.r.Danila Grželj  sreda, 6. in 7. ura, vsakih 14 dni
Angleška bralna značka4. in 5. r.Anja Ferfila, Taja Tavčar  po dogovoru
Pevski zbor2. – 5.r.Martin Fabčičtorek in četrtek, 6. ura
Bralna značka  4. in 5. r.razredničarke  po dogovoru
Raziskovalne  delavnice  4. – 6. r.Danila Grželj  sreda, 6.in 7. ura, vsakih 14 dni
Korektivna ŠVZ    1. – 6. r.Danijel Malnartorek, 6. ura
Dramski krožek4. in 5. r.Lidija Uršič  torek, 7. ura
Robotika – mlajši (FLL Junior)  5. in 6. r.Andreja Trobecsreda, 7. in 8. ura
Kolesarski krožek5. r.Danijel Malnarpo dogovoru
Planinski krožek4. – 9. r.Barbara Rodicapo dogovoru
Klekljanje5. – 6. rLucija P. Mahorčičpetek, 6. ura
Mažoretke2. – 5. rPolona Šenkincsreda, 6. ura

6. – 9. razred

NAZIV DEJAVNOSTI RAZRED   MENTORURNIK
Kamnoseški4. –  6.r.Danila Grželj  sreda, 6.in 7.ura, vsakih 14 dni
Naravoslovne delavnice  6. – 8. rMirjam Trampužpo dogovoru  
Angleška bralna značka6. – 9. r.Ester Satmaripetek, 7.ura
Kreativno pisanje8. rEster Satmaričetrtek, 6.ura

Angleška bralna značka
6. – 9. r.Janja Černe  po dogovoru  
Športni krožek (košarka)6. –  9. r.Borut Silačetrtek, 6.ura
Športni krožek (rokomet)6. – 9. r.Danijel Malnarsreda, 7.ura
Bralna značka6. – 9. r.Boris Mahničponedeljek 13h-14h
Bralna značka6. – 9. r.Vilma Kressreda, 6.ura
Dramski krožek6. – 9. r.Vilma Kresponedeljek, 6.ura
Dramski krožek6. – 9. r.Suzana Kavčiččetrtek, 6.ura
Vzgoja za medije (delavnica)6. – 9. r.Vilma Kresčetrtek, 6.ura
Geografski krožek6. – 9. r.Vesna Marjanovičpo dogovoru
Zgodovinski krožek8. in 9.r.Lucija P. Mahorčičpo dogovoru
Pevski zbor6. – 9. r.Ada Škamperlepon.,tor.,sre.,čet. 7 ura
Kamišibaj, likovne ustvarjalnice6. – 9. r.Vesna Marionsreda, 6.ura
Fizikalna delavnica8. in 9. r.Tilen Miklavec  Ponedeljek, predura
Naravoslovne delavnice7. – 9. rMartina Vrabecpo dogovoru
Robotika6. – 9. r.Emil Velikanjepo dogovoru
Robotika ISP5. in 6. rAndreja Trobecsreda, 7. in 8.ura
Elastomobil6. – 9. r.Emil Velikanjepo dogovoru
Planinski krožek4. – 9.r.Barbara Rodicapo dogovoru
Literarno – novinarska delavnica6. – 9. r.Suzana Kavčičtorek, 6.ura
Klekljanje5. – 6. rLucija P. Mahorčičpetek, 6.ura
Šolska mediacija Anja Abrampo dogovoru z učitelji in učenci

(Skupno 600 obiskov, današnjih obiskov 1)