Posredujemo nekaj informacij pred začetkom pouka v novem šolskem letu 2019/20.

Prvi šolski dan je v ponedeljek, 2. 9. 2019.

Začetek pouka je ob 7.45 na matični šoli v Divači in na podružničnih šolah v Senožečah in Vremah.

Tudi učenci 4. razreda, ki bodo pouk obiskovali na »Stari šoli«, se prvi dan zberejo na matični šoli ob 7.45 in v spremstvu razredničark odidejo v Staro šolo.

Razredničarke in razredniki bodo učence prvi dve šolski uri seznanili s programom dela v oddelku in z informacijami, ki so potrebne za začetek šolskega leta.  Sledil bo pouk po urniku do vključno 5. šolske ure.

Učenci, s seboj prinesite šolske copate in šolsko torbo s peresnico ter zvezke (dostop do urnika je preko eAsistenta od petka dalje).

V šoli je prvi dan organizirana malica za vse učence in kosilo za učence, ki se boste nanj  naročili (anketo z naročili na kosilo bomo izvedli v ponedeljek, 1. šolsko uro).

Odhod avtobusov v vse smeri bo ob 12.15.

Za učence od 1. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Drage prvošolke in prvošolci,

skupaj  s starši vas pričakujemo:

• na matični šoli v Divači ob 8.30,
  • na podružnici Senožeče ob 9.30,
  • na podružnici Vreme ob 10.30.

Učencem in  staršem želimo prijeten vstop v novo  šolsko leto,

kolektiv Osnovne šole dr. Bogomirja Magajne Divača.