Teden otroka se obeležuje v prvem tednu oktobra, ko želimo pozornost usmeriti na otroke z različnimi druženji in delavnicami.

V ta namen smo v sredo, 9.10.2019, na podružnični šoli Vreme izvedli ustvarjalno delavnico, ki je bila zelo obiskana. Udeležili so se je učenci, ki obiskujejo našo šolo ter bodoči prvošolci skupaj s svojimi starši in starimi starši. S svojim obiskom nas je razveselila tudi ravnateljica šole Damijana Gustinčič.

Marljive rokice otrok so ustvarile zanimive in unikatne izdelke. Preizkusili so se v origami tehniki, izdelali vetrnico in slikovno sestavljanko. Pri delu so jim pomagali odrasli. Po končanem delu je sledilo druženje, najmlajši pa so se v šolski telovadnici dobro razgibali in se preizkusili v različnih športnih igrah.

Preživeli smo prijeten popoldan.