Spoštovani starši!

Vljudno vas vabimo na 3. roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 14. 11. 2019, ob 17. uri v večnamenskem prostoru matične šole v Divači.

Dr. Sebastjan Kristovič bo predaval na temo:

»Bo moj otrok postal samostojna in odgovorna osebnost

Dr. S. Kristovič deluje na področju psihosocialnega svetovanja posameznikom in družinam. Že več let sodeluje tako s starši kot z učitelji in vzgojitelji v obliki individualnih obravnav, predavanj, seminarjev in svetovanja. Je direktor Mednarodnega inštituta za psihoterapijo in uporabno psihologijo, v okviru katerega deluje tudi Svetovalno-terapevtski center za družine, pare in posameznike, ter predavatelj na dveh fakultetah.

Na podlagi večletnih izkušenj bo spregovoril o pomenu vzgoje kot priprave otroka na življenje.

Mesečne govorilne ure bodo ta dan izjemoma pred roditeljskim sestankom, in sicer od 16. do 17. ure.

Lepo vabljeni.