V sredo, 15. 4. 2020, so se tudi učenci Podružnične šole Vreme pridružili svojim vrstnikom iz Divače in skupaj s svojimi starši izvedli različne dejavnosti športnega dne Izziv, ki so nastale na pobudo učiteljev Mirjam, Boruta in Danijela. Med drugim so skakali po reki Reli, se povzpeli do Školj, šli do Brežca, navzdol do Betanje in ob reki Reki nazaj do Školj in domače hiše, ter tako prehodili 11 km (Veronika, Andrej in Rok) in 8 km (Valentina), za konec pa še pobrisali kuhinjo in predsobo. Pot od Škofelj do Školja so opravili tudi v spremstvu mlajšega otroka v otroškem vozičku (Nejc, Matic), bili so v gozdu in plesali ter pospravili svojo sobo (Veronika). Nekateri pa so pomagali drugim družinskim članom pri bolj fizičnih opravilih v okolici domačega doma (Valentin, David).

Vsekakor so vsi preživeli lep športno obarvan dan, za kar se zahvaljujejo tudi učiteljem Mirjam, Borutu in Danijelu!