Pošiljamo vam še dodatna obvestila glede poteka pouka 1. šolski dan in uporabe mask.

Prvi šolski dan pričnemo s poukom ob 7.45. Prvi dve šolski uri bodo učenci z učitelji razredniki, seznanjeni bodo z organizacijo dela v novem šolskem letu, poleg tega bodo prejeli učbenike iz učbeniškega sklada. S seboj naj prinesejo šolske torbe, mapo, zvezek in peresnico ter šolske copate.

Pouk se zaključi ob 12.05, odhodi avtobusov v vse smeri so ob  12.30.

Učenci od 2. do 5. razreda, ki se bodo prijavili na kosilo, bodo imeli kosilo od 11.10  dalje po skupinah, učenci 6. do 9. razreda pa ob 12.00.

Na podlagi okrožnice MIZŠ, prejete 28. 8. 2020, je od 1. 9. 2020 do spremembe priporočeno NOŠENJE MASK ZA VSE UČENCE  v skupnih prostorih šole in na šolskih avtobusih. Prosimo, da učenci prinesejo maske s seboj. Na NIJZ bodo  na podlagi epidemiološke ocene tveganja  vsak teden pripravili navodila za uporabo mask v naslednjem tednu*. O tem vas bomo sproti obveščali na šolski spletni strani.

Želimo vam prijeten začetek šolskega leta.

*Navedeno tedensko priporočilo velja, ker je povprečno dnevno število potrjenih primerov lokalnega prenosa v zadnjih sedmih (7) dneh v državi znašalo > 20.