Podrobnosti dogodka

• Datum:

Spoštovani starši.                                                                                                                     Divača, 21.4.2017

V sredo, 26.4.2017, bodo učenci 3. razreda imeli športni dan v bazenu v Ajdovščini. V spremstvu plavalnih vaditeljev bodo izvajali igre v vodi. Učenci naj bodo opremljeni za plavanje v bazenu. S seboj naj imajo: kopalke, plastične natikače, večjo brisačo ali kopalni plašč in manjšo brisačo, glavnik, šampon za lase, zgornji del trenerke, jopico s kapuco ali kapo. Za dekleta z daljšimi lasmi je priporočena tudi kopalna kapa (če jo imate doma) in fen.  V nahrbtniku naj učenci imajo še dodaten napitek.

Prihod v šolo je ob 7.45, sledil bo avtobusni prevoz v Ajdovščino. Povratek v Divačo je predviden okrog 12.45. Sledilo bo kosilo in podaljšano bivanje.

Učenci bodo v šoli dobili  dopoldansko malico in dodatno malico, ki jo bodo pojedli na bazenu.

Lepo vas pozdravljam,

razredničarka