Podrobnosti dogodka

Spoštovani starši devetošolcev,

vljudno vabljeni na roditeljski sestanek na temo vpisa v srednje šole, ki bo v četrtek, 6. 2. 2020, ob 16. 30 uriv učilnici angleščine.

Na sestanku bo predstavljen Razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove za šolsko leto 2020/2021. Razpis si lahko preberete na spletni strani Ministrstva za šolstvo in šport (www.mizs.gov.si). Predstavljene bodo tudi različne oblike štipendiranja in načini pridobitve štipendij.

Na sestanku se nam bo pridružila gospa Andreja Jakomin, organizatorka izobraževanja, zaposlena na Ljudski univerzi Koper, ki bo predstavila karierni center za mlade »Karierni plac«.

Zaželeno je, da se sestanka udeležijo tudi vaši otroci, učenci 9. razreda.

Janja Černe                                                                    Damijana Gustinčič,

Tanja Trebec Benedejčič,                                                             ravnateljica

razredničarki