Podrobnosti dogodka

Spoštovani starši.

V sredo, 22. 11. 2017, bodo učenci 2. razreda imeli športni dan v bazenu v Ajdovščini. V spremstvu plavalnih vaditeljev bodo izvajali igre v vodi. Učenci naj bodo opremljeni za plavanje v bazenu. S seboj naj imajo: kopalke, plastične natikače, večjo brisačo ali kopalni plašč in manjšo brisačo, glavnik, trenirko, jopico s kapuco ali kapo. Za dekleta z dljšimi lasmi je priporočena tudi kopalna kapa (če jo imate doma) in sušilnik. V nahrbtniku naj učenci imajo še dodaten napitek.

Prihod v šolo je ob 7.45, sledil bo avtobusni prevoz v Ajdovščino. Vrnitev v Divačo je predvidena okrog 13.30. Sledilo bo kosilo in podaljšano bivanje.

Učenci bodo v šoli dobili dopoldansko malico in dodatno malico, ki jo bodo pojedli na bazenu.

Obveščam vas, da bo zaradi zadržanosti fotografa skupinsko fotografiranje v sredo, 22. 11. 2017, in ne v torek, 21. 11. 2017, kot je bilo prvotno načrtovano.

Lepo vas pozdravljava,

razredničarki