22. junija so učenci še zadnjič v tem šolskem letu sedli v šolske klopi. Dopoldne so se učenci udeležili prireditve ob obeležitvi državnega praznika dneva državnosti in si premierno ogledali novo predstavo Kraljična na zrnu graha. V predstavi so zaigrali učenci in učenke dramskega krožka, ki jih vodi učiteljica Tanja Trebec Benedejčič. Pri izboru in pripravi kostumov je učencem pomagala učiteljica Janja Černe, za glasbeno predlogo pa je poskrbela učiteljica Taja Tavčar. Vse prisotne učence je nagovorila ravnateljica Damijana Gustinčič in zaželela lepe počitnice. Predstavo si je ogledala tudi županja in otroci iz vrtca Divača. Voditelja Maks in Anamarija pa sta učence spomnila na bližajoči praznik dan državnosti.

Srečno na počitnicah. Vidimo se v ponedeljek, 3. septembra 2018!

Lucija Prihavec Mahorčič