Učenci dramskega krožka in pevskega zbora podružnične šole Vreme so pod mentorstvom ge. Petre Pugelj Peca in ge. Ade Škamperle v četrtek, 19. 12. 2019, v domači šoli nastopili na prireditvi ob prihodu dedka Mraza. Predstavili so se z izvedbo dramskega besedila Izgubljena snežinka Debelinka, ki je nastal na podlagi besedila Bojane Levinger Izgubljena snežinka. Sceno so s pomočjo računalnika izdelali učenci sami, plesni del igre je nastal pod mentorstvom ga. Taje Tavčar, kostume pa je izdelala ga. Barbara Skalec Volk.

Na prireditvi sta nastopila tudi plesna skupina osnovne šole iz Divače pod mentorstvom ge. Taje Tavčar in društvo TKŠD Urbanščica, spremstvo in obdaritev otrok pa je sta poleg slednjega omogočili tudi Medobčinsko društvo prijateljev mladine, Krajevna skupnost Vreme in Mitja Mohorčič iz Divače.