V sredo, 5. 12., je na šoli potekal tehniški dan.  Učenci so se zbrali v učilnicah kot vsak dan in pričeli z izdelovanjem papirnatih okraskov ter okraskov iz vate in slanega testa. Čeprav je tovrstna dejavnost od nas zahtevala kar nekaj zbranosti in potrpežljivosti, smo nalogo opravili precej uspešno. Ko je vsak učenec naredil vse zastavljene novoletne izdelke, smo se lotili okraševanja naših učilnic. Istočasno pa so učiteljice poskrbele še za okrasitev šolskega hodnika in jedilnice. Da je bil tehniški dan uspešen, kaže lepa novoletna dekoracija na celotni šoli, domov pa bodo učenci odnesli svojo ročno izdelano voščilnico z izpisanimi dobrimi željami za prihodnje leto.

Gospodu Franku Koritniku iz Dolenje vasi se iskreno zahvaljujemo za moko, ki smo jo na tehniškem dnevu uporabili.